بازی تاکسی - بازی آنلاین، مجانی است.

رایگان بازی های آنلاین

ما همه دارند خواب، که می خواهند به دریافت غنی، کسی - یک ستاره، کسی - در خانه گرم و نرم خوب در بانک رودخانه با یک دوست زندگی می کنند، در حالی که دیگران به سادگی می خواهید به تبدیل شدن به یک راننده تاکس

© بازی آنلاین رایگان تاکسی (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش تاکسی به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند تاکسی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:شرح بازی تاکسی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین ما همه دارند خواب، که می خواهند به دریافت غنی، کسی - یک ستاره، کسی - در خانه گرم و نرم خوب در بانک رودخانه با یک دوست زندگی می کنند، در حالی که دیگران به سادگی می خواهید به تبدیل شدن به یک راننده تاکسی و به جدید نیویورک و یا بالعکس.اگر شما تصمیم می گیرید که هنوز تبدیل به یک راننده تاکسی، Tokak شما فکر می کنم مهم ترین چیز برای یک راننده تاکسی باید قادر باشد، به خصوص اگر او را در یک شهر عجیب و غریب بود؟و او باید قادر به حرکت در اطراف نقشه.پس از آن در بازی "تاکسی سیم نیویورک" است، اگر شما smozhte حرکت در اطراف نقشه، شما می توانید پول به اندازه کافی کسب کنید.شما حتی می توانید قدرت یو پی اس در قالب سکه و تعمیر در صورت لزوم جمع آوری کند.مدیریت - فلش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 3184
تاکسی ( رای18, امتیاز ثانویه: 4.17/5)
0%

بازی مشابه