بازی بازی آنلاین کارت در احمق - بازی آنلاین، مجانی است.

رایگان بازی های آنلاین

برای بازی در احمق روسیه پرتاب یک طبقه از 36 کارت است. در ابتدا کشیده تهمت (کارت، که خواهد بود که کت و شلوار تهمت) قرار داده و تحت عرشه با کارت های باقی مانده است. بازیکن برخورد 6 کارت.

© بازی آنلاین رایگان بازی آنلاین کارت در احمق (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش بازی آنلاین کارت در احمق به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بازی آنلاین کارت در احمق و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بازی آنلاین کارت در احمق حاضر


شرح بازی بازی آنلاین کارت در احمق خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین برای بازی در احمق روسیه پرتاب یک طبقه از 36 کارت است. در ابتدا کشیده تهمت (کارت، که خواهد بود که کت و شلوار تهمت) قرار داده و تحت عرشه با کارت های باقی مانده است. بازیکن برخورد 6 کارت. هدف از این بازی - از کارت های خود را خلاص شدن از شر است. پخش که نمی توانند به مبارزه با یک کارت، از آن طول می کشد و می گذرد نوبت. شما می توانید به هر تعداد از کارت یک رتبه بروید. راه رفتن یک بازیکن حق دارد به پرتاب کارت که مطابقت با کرامت و عزت از هر کارت روی میز، از جمله کسانی که رفت و کسانی که که در آن بال است. که پایان بازی باقی مانده کارت - و خواهد شد که :-) احمق است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 14162
بازی آنلاین کارت در احمق ( رای32, امتیاز ثانویه: 3.91/5)
0%

بازی مشابه