بازی همسایه هایی از جهنم - بازی آنلاین، مجانی است.

رایگان بازی های آنلاین

هدف شما این است که اخراج همسایگان خود دارند، جایی که شما مانع از به خاطر رسوایی ثابت، احزاب، صدای بلند موسیقی، سگ، بد زندگی می کنند، و به همین ترتیبنفر را پر کنید تا با سنگ، تخم مرغ فاسد شده، کیک، و د

© بازی آنلاین رایگان همسایه هایی از جهنم (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش همسایه هایی از جهنم به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند همسایه هایی از جهنم و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی همسایه هایی از جهنم حاضر


شرح بازی همسایه هایی از جهنم خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین هدف شما این است که اخراج همسایگان خود دارند، جایی که شما مانع از به خاطر رسوایی ثابت، احزاب، صدای بلند موسیقی، سگ، بد زندگی می کنند، و به همین ترتیبنفر را پر کنید تا با سنگ، تخم مرغ فاسد شده، کیک، و دیگر آشغال های غیر ضروری. موارد فردی را می توان در سلاح های پیشرفته تر مانند باتری و چوبی که کهنه یا پشم بر سر ان می پیچند و مانند جارو بکار میبرند را به تفنگ پلاسما ترکیب شده است. وزن فرصت ها، بازوها ترکیبی باعث آسیب های جدی، یک گونه جدید، باز نابود کردن خانه و همسایگان خود را خوار. به طور کلی، یک اسباب بازی - یک قاتل بزرگ.کنترل: فقط ماوس، فهرست ترکیبی - در این بازی.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 164571
همسایه هایی از جهنم ( رای3053, امتیاز ثانویه: 4.45/5)
0%

بازی مشابه